Novinky

          • Angličtina naživo – divadelné predstavenie The Wizard of Oz 🎭🇬🇧

            13. 3. 2026

            Naši najtalentovanejší žiaci z anglického jazyka z 3.-7. ročníka mali možnosť zažiť príjemné a zároveň poučné dopoludnie. Spolu s pani učiteľkou Jackovou sa zúčastnili divadelného predstavenia The Wizard of Oz, ktoré bolo odohrané v anglickom jazyku.

            Žiaci tak mali skvelú príležitosť počuť angličtinu priamo v praxi, sledovať zaujímavý príbeh a zároveň si overiť svoje jazykové schopnosti aj mimo školských lavíc. Predstavenie bolo plné humoru, hudby a známych postáv, ktoré deti veľmi zaujali.

            Veľmi hrdí sme na to, že naši žiaci dokázali v angličtine spolupracovať s hercami priamo na javisku a pohotovo odpovedať na ich otázky. Bolo vidieť, že sa angličtiny neboja a vedia ju použiť v praxi.

            Špeciálne chceme pochváliť Tomáša Horvátha, ktorý sa do komunikácie aktívne zapojil a výborne reprezentoval našu školu.

            Ako doprovod a dohľad sa k výletu pridala aj pani vychovávateľka Tulejová, ktorá pomáhala zabezpečiť príjemný a bezpečný priebeh celého podujatia.

            Veríme, že si žiaci z tohto divadelného zážitku odniesli nielen pekné spomienky, ale aj motiváciu ďalej sa zdokonaľovať v anglickom jazyku.

          • ☕👃Výtvarná výchova, ktorá voňala kávou ☕🎨

            13. 3. 2026

            Dnes si piataci na hodine výtvarnej výchovy s pani učiteľkou Babinčákovou dokončili práce, ktoré sme mali už skôr rozrobené. Bola to naozaj voňavá hodina. Žiaci najprv hádali, čím budú dnes maľovať. Dala som im ovoniať našu „farbu“, no nikto nechcel prezradiť, čo cíti. Až pri poslednom pokuse sa všetci jednohlasne ozvali: „Je to káva!“

            Pri práci využívali štyri odtiene kávy – od najsilnejšej až po najslabšiu. Najskôr si načrtli tukana a potom ho postupne vyfarbovali rôznymi kávovými odtieňmi.

            Počas tvorenia mali dokonca dovolené urobiť aj trochu „neporiadku na výkrese“ – skúšali kávu frkať a pozorovali, aké zaujímavé škvrny a odtiene dokáže vytvoriť. Zvedavo sledovali, ako sa farba na papieri správa a mení.

            Po zaschnutí sa kávová farba krásne vytiahla a svoje diela žiaci dokončili obťahovaním čiernou. Výsledkom sú originálne, jemne tónované a dokonca aj voňavé obrázky tukanov, ktoré vznikli netradičnou maliarskou technikou.

          • 🌍📚 Mračná nad Československom na hodine dejepisu

            12. 3. 2026

            Na hodine dejepisu v 9. ročníku s pani učiteľkou Babinčákovou sa žiaci venovali téme „Mračná nad Československom“. Už na začiatku hodiny premýšľali nad tým, čo môže tento názov znamenať v prenesenom význame. Rýchlo odhalili, že symbolizuje niečo zlé, strach a neistotu, ktoré sa v tom období nad našou krajinou vznášali.

            Nasledovala rolová hra, v ktorej sa žiaci preniesli do roku 1938 a stali sa účastníkmi Mníchovskej konferencie. Jedna skupina predstavovala politických predstaviteľov jednotlivých štátov, ktorí predniesli svoje ciele a argumenty. Druhá skupina bola symbolicky „vylúčená“, podobne ako Československo na samotnej konferencii, a nemohla zasahovať do rozhodovania.

            Žiaci diskutovali o situácii v Európe a hľadali riešenie otázky Sudet. Prostredníctvom argumentácie a diskusie sa snažili pochopiť, aké náročné a zložité bolo politické rozhodovanie v tejto historickej chvíli.

            Súčasťou hodiny bola aj práca s digitálnou mapou, ku ktorej sa žiaci dostali pomocou QR kódu. Na interaktívnej mape sledovali, ako sa menili hranice štátu v rokoch 1938 a 1939. Pozorovali postupnú premenu územia Československa a zmeny hraníc po mníchovskom diktáte.

            Cieľom hodiny bolo rozvíjať historické myslenie žiakov, podporiť diskusiu a pomôcť im lepšie pochopiť súvislosti udalostí, ktoré viedli k zániku prvej Československej republiky.

            Dejepis sa tak na chvíľu zmenil na živú historickú diskusiu, v ktorej si žiaci mohli na vlastnej skúsenosti uvedomiť, aké zložité rozhodnutia formovali dejiny.

          • 🐍🦎 Piataci na návšteve ZOODOM-u v Košiciach

            12. 3. 2026

            Žiaci piateho ročníka sa spolu s pani učiteľkami Timkovou a Jackovou vybrali na zaujímavú exkurziu do Centra enviromentálnej výchovy ZOODOM v Košiciach, kde spoznávali fascinujúci svet plazov.

            Pracovníci ZOO domu si pre nich pripravili pútavú prezentáciu o plazoch, ich živote a význame v prírode. Veľkým zážitkom bolo stretnutie s 20-ročným pytónom, ktorého si žiaci mohli nielen pozrieť zblízka, ale aj pohladkať a chytiť do rúk.

            Žiaci mali možnosť prezrieť si aj zvlečené kože hadov a pohladkať preparované zvieratá. V teráriách obdivovali rôzne druhy uzoviek, žiab, jašteríc aj varana.

            Na záver si pre nich pripravili aj zábavné aktivity – pexeso, skladačky zvierat a maľovanky.

            Hoci boli žiaci spočiatku trochu vystrašení, nakoniec odchádzali nadšení, plní nových poznatkov a nezabudnuteľných zážitkov.

          • 🌷🌱 Prváci vítajú jar 😊🌷

            6. 3. 2026

            Žiaci 1. ročníka sa spolu s pani učiteľkou Labaničovou rozprávali o prichádzajúcej jari a zmenách v prírode. Spoločne si pripomenuli, čo všetko sa na jar mení – aké kvety začínajú rásť, aké je počasie a ako sa prebúdza príroda po zime.

            Deti sa do rozhovoru aktívne zapájali a hovorili o svojich skúsenostiach a pozorovaniach z okolia. Zaujímavosťou bolo, že o jari sa rozprávali nielen v slovenskom, ale aj v rómskom jazyku, čím si prirodzene rozvíjali jazykové schopnosti a vzájomné porozumenie.

            Spoločný rozhovor bol príjemným a poučným stretnutím, počas ktorého si žiaci rozšírili svoje vedomosti o prírode a o znakoch jari.

          • 🌌🐕Tretiaci objavujú čaro Hviezdnej noci 🌌🎨

            4. 3. 2026

            Na hodinách výtvarnej výchovy v 3. ročníku pracovali žiaci pod vedením pani učiteľky Šandorovej na zaujímavej výtvarnej úlohe s názvom Pes hľadiaci na nočnú oblohu.

            Práca bola inšpirovaná slávnym obrazom Hviezdna noc, ktorý namaľoval maliar Vincent van Gogh. Inšpiráciu bolo možné vidieť najmä na špirálovitých a čiarkovaných lúčoch okolo mesiaca, ktoré vytvárali jedinečnú atmosféru nočnej oblohy.

            Deti pracovali kombinovanou technikou, ktorá využíva zaujímavú vlastnosť – mastnota a voda sa nemiešajú. Najskôr pomocou voskoviek nakreslili postavu psíka, žltý mesiac a svietiace lúče okolo neho. Dôležité bolo silno pritlačiť, aby na papieri ostala hrubšia vrstva vosku.

            Následne celú plochu papiera pretreli tmavomodrou vodovou farbou. Voskovka farbu odpudila, takže mesiac, lúče aj psík krásne vystúpili spod tmavého pozadia.

            Tento spôsob práce umožnil žiakom vytvoriť magickú atmosféru nočnej oblohy jednoduchým a hravým spôsobom. Deti pracovali s veľkým nadšením a výsledkom sú originálne a nápadité výtvarné práce.

             

          • 🤝🎨Týždeň priateľstva očami tretiakov 🤝🏒

            4. 3. 2026

            V 3. ročníku sme si Týždeň priateľstva pripomenuli tvorivými aktivitami, ktoré sme spojili s témou hokeja – nášho obľúbeného športu. Žiaci pod vedením pani učiteľky Gabanovej kreslili obrázky na tému priateľstva, tímovej spolupráce a hokeja.

            Pri práci používali pastelky, fixky aj ceruzky a vytvárali krásne obrázky – hokejové dresy, vlajky, hráčov na ľade aj symboly priateľstva. Rozprávali sme sa o tom, že tak ako v hokeji, aj v živote je dôležitá spolupráca, pomoc kamarátom a férovosť.

            Deti pracovali s veľkým nadšením a fantáziou. Výsledkom sú pekné práce, ktoré nám pripomínajú, že priateľstvo je dôležité nielen v škole, ale aj v športe.

            Týždeň priateľstva sme si tak pripomenuli tvorivo, veselo a v duchu tímovej spolupráce.

            3. ročník – pani učiteľka Gabanová

          • 🌱🌼 Prebúdzanie prírody – prvé snežienky 🌱❄️

            2. 3. 2026

            Na hodinách výtvarnej výchovy v 8. a 9. ročníku pracovali žiaci pod vedením pani učiteľky Babinčákovej na výtvarných prácach s témou Prebúdzanie prírody – prvé snežienky.

            Žiaci najskôr vytvorili farebné pozadie v odtieňoch zelenej, ktoré symbolizovalo prichádzajúcu jar a prebúdzajúcu sa prírodu. Následne pomocou kombinovanej techniky dotvárali jemné stonky snežienok z krčeného papiera a kvety vytvárali skladaním a lepením bieleho papiera. Spodnú časť práce doplnili trhaným papierom, ktorý znázorňoval posledné zvyšky snehu.

            Pri práci si žiaci rozvíjali tvorivosť, jemnú motoriku aj cit pre detail a zároveň si pripomenuli, že snežienky patria medzi prvé kvety, ktoré nám každoročne ohlasujú príchod jari.

            Vznikli pekné a nápadité práce, ktoré nám pripomínajú, že jar je už za dverami a príroda sa pomaly prebúdza k životu.

             

          • 🌱📚Šiestaci objavujú stavbu rastlinného tela 🌱🔍

            2. 3. 2026

            Na hodinách biológie v 6. ročníku sa žiaci pod vedením pani učiteľky Timkovej začali venovať novému tematickému celku Stavba rastlinného tela.

            V úvode hodiny si žiaci prezreli odrezok rastliny – nádchovníka a pomenovali jednotlivé časti rastlinného tela. Hneď si všimli, že na odrezku chýba koreň, čo sa stalo dobrým východiskom na rozhovor o jeho význame pre rastlinu. Spoločne sme si vysvetlili, že koreň rastline pomáha prijímať vodu a živiny z pôdy a upevňuje ju v zemi.

            Žiaci si začali vytvárať vlastný projekt s názvom Rastlinné telo. Na prvej hodine zakreslili vnútornú stavbu koreňa a naučili sa, aké funkcie majú jeho jednotlivé časti.

            Na záver hodiny sme si vysvetlili, že niektoré rastliny dokážu vytvárať nové korene zo stoniek alebo listov. Nádchovník z úvodu hodiny sme vložili do vody a budeme sledovať, ako sa postupne objavia nové korienky. Neskôr rastlinku spoločne zasadíme a budeme pozorovať jej ďalší rast.

            Okrem pozorovania nám nádchovník poslúži aj prakticky – jeho vôňa uvoľňuje dýchacie cesty pri nádche a zároveň odpudzuje hmyz.

            pani učiteľka Timková

          • 🌸🌿 Jarné hyacinty z papiera 🌸✂️🌿

            1. 3. 2026

            Na hodine výtvarnej výchovy v 5. ročníku sa žiačky spolu s pani učiteľkou Babinčákovou venovali tvoreniu z papiera. Dievčatá si pri práci vyskúšali najmä svoju trpezlivosť a presnosť, no náročnú úlohu zvládli výborne.

            Postupne vytvorili krásnu jarnú kyticu farebných hyacintov, ktorá si vyžadovala veľa sústredenia, dodržiavanie správneho postupu a trpezlivú prácu. Každý kvietok bol výsledkom starostlivej práce a šikovných rúk.

            Hotová kytica nám krásne rozžiarila triedu a priniesla do nej príjemnú jarnú atmosféru . Dievčatá mali z vlastných výrobkov veľkú radosť a opäť dokázali, že sú veľmi tvorivé a šikovné.

          • 🌍🦁 Biómy sveta v 5. ročníku 🌍🌴

            1. 3. 2026

            Na hodine geografie v 5. ročníku sa žiaci spolu s pani učiteľkou Babinčákovou venovali zaujímavej téme Biómy sveta. Učenie prebiehalo hravou a zážitkovou formou, vďaka čomu si žiaci upevnili svoje vedomosti o našej planéte.

            Spoločne sme si poskladali slepú mapu sveta, pri ktorej si žiaci zopakovali kontinenty – po správnom pomenovaní ich ukladali na správne miesto na mape. Následne sme si zopakovali aj podnebné pásma a jednotlivé oblasti sveta sme rozdelili podľa ich podnebia.

            Žiaci pozorovali rôzne obrázky prírody a krajiny, ktoré priraďovali k správnym pojmom a biómom. Veľký záujem vzbudila aj aktivita so zvieratami – žiaci si postupne ťahali obrázky zvierat, ktoré museli správne pomenovať a zaradiť do oblasti sveta, kde sa prirodzene vyskytujú.

            Aktivity žiakov veľmi bavili, pracovali aktívne a so záujmom. Zábavnou formou si rozšírili vedomosti o zvieratách, kontinentoch, podnebí a rôznorodosti našej Zeme.

          • 🦙🐾 ŠKD na výlete medzi alpakami 🦙🌳  

            28. 2. 2026

            Žiaci školského klubu detí sa zúčastnili zaujímavej exkurzie do AlpaCafé v Košiciach, kde mali možnosť spoznať milé a priateľské alpaky zblízka. Vďaka ochote a ústretovosti majiteľov areálu sme prežili krásne dopoludnie plné nových zážitkov a radosti.

            Deti sa dozvedeli množstvo zaujímavostí o živote alpák, ich chove a starostlivosti o ne. Najväčším zážitkom však bolo osobné stretnutie s týmito zvieratkami – žiaci ich mohli nakŕmiť z ruky, pohladkať a dokonca sa s nimi aj poprechádzať. Alpaky boli veľmi pokojné a priateľské, takže si deti kontakt so zvieratami naplno užili.

            Okrem pobytu vonku mali žiaci možnosť stráviť čas aj v príjemnom prostredí Alpaca Café, kde si oddýchli a zároveň mohli pozorovať alpaky ešte bližšie.

            Exkurzia bola pre deti nielen zábavná, ale aj poučná. Žiaci si odniesli veľa pekných spomienok a nových poznatkov o zvieratách a prírode.

            Ďakujeme majiteľom Alpaca Café Košice za milé prijatie a krásny program. Veríme, že sa sem v budúcnosti opäť radi vrátime.

          • 📚🎤 Hviezdoslavov Kubín – školské kolo 📚🎤

            28. 2. 2026

            Na našej škole sa uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín, v ktorom si žiaci vyskúšali svoje schopnosti v umeleckom prednese prózy a poézie. Súťažiaci predviedli pekné výkony, odvahu vystúpiť pred spolužiakmi aj lásku k literatúre.

            1. miesto na I. stupni ZŠ získal Dominik Horváth, ktorý porotu zaujal najmä tým, že sa naučil naspamäť veľmi dlhý text a predniesol ho s istotou a veľkým sústredením.

            1. miesto na II. stupni ZŠ získala Laura Poláková, ktorá predviedla pôsobivý prednes s peknou prácou s melódiou reči a výrazom, čím zaujala poslucháčov aj porotu.

            Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších kolách súťaže .

            Poďakovanie patrí aj pani učiteľkám Harakályovej a Timkovej, ktoré pripravili žiakov a zorganizovali školské kolo súťaže.

          • 🎭 Bábkové divadlo Lienka v ŠKD 🐞

            27. 2. 2026

            Dňa 26. februára 2026 navštívilo deti v školskom klube detí bábkové divadlo Lienka z Kanianky, ktoré si pre ne pripravilo rozprávkové predstavenie „O neúctivom princovi“.

            Deti si s veľkým záujmom pozreli veselý a poučný príbeh o princovi, ktorý sa musel naučiť úcte, slušnosti a dobrému správaniu. Krásne bábky, zaujímavý dej a milé vystúpenie hercov vytvorili príjemnú atmosféru, ktorá deti vtiahla do rozprávkového sveta.

            Po predstavení mali deti možnosť pozrieť si bábky zblízka, čo sa stretlo s veľkým nadšením a zvedavosťou.

            Ďakujeme bábkovému divadlu Lienka za pekné predstavenie a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

          • 🌍 Geografia v 5. ročníku – Pedosféra a pôdne horizonty 🧑‍🏫

            27. 2. 2026

            Na hodinách geografie v 5. ročníku s pani učiteľkou Babinčákovou sa žiaci venovali téme pedosféra – pôda a jej vrstvy. Prostredníctvom praktických aktivít si upevňovali poznatky o pôdnych horizontoch a druhoch pôd.

            Žiaci pracovali s obrázkami pôdneho profilu, kde priraďovali jednotlivé pôdne horizonty a správne názvy vrstiev pôdy. V skupinovej práci využívali flashcards, pomocou ktorých sa snažili správne priradiť názvy rôznych druhov pôdy.

            Podľa tabuliek v učebnici žiaci samostatne zisťovali vzhľad, vlastnosti a výskyt jednotlivých druhov pôd, ktoré si následne podrobne zapisovali do pracovných hárkov.

            Hodina bola zaujímavá a tvorivá – žiaci si nové poznatky osvojovali praktickou a zážitkovou formou učenia.

          • 📚 Medzinárodný deň materinského jazyka ✏️

            26. 2. 2026

            Pri príležitosti Medzinárodného dňa materinského jazyka (21. 02. 2026) sme sa v IV. oddelení ŠKD pod vedením pani vychovávateľky Šandorovej venovali téme materinského jazyka a pripomenuli sme si, prečo je pre nás taký dôležitý. So žiakmi sme si vysvetlili význam pojmu materinský jazyk a rozprávali sme sa o tom, akým jazykom hovoria deti doma so svojimi rodičmi. Spoločne sme si zaspomínali aj na obľúbené slovenské rozprávky a rozprávali sa o tom, ktoré majú deti najradšej.

            Deti si precvičili správnu výslovnosť prostredníctvom známych slovenských jazykolamov, napríklad „Sašo vešia osušku“, a potrápili si hlavičky pri riešení veselých ľudových hádaniek. Hravou formou sme si zopakovali aj slovenské písmená s diakritikou – dĺžne a mäkčene, ktoré sú pre náš jazyk typické.

            Každý žiak si v abecede našiel začiatočné písmeno svojho mena, ktoré vlastnoručne vyfarbil, vystrihol a nalepil na spoločný plagát. Žiaci zároveň písali na papieriky svoje najkrajšie slovenské slovo (napríklad mama, domov či láska), čím sme vytvorili „slovný oblak“ najobľúbenejších výrazov.

            Súčasťou spoločného plagátu sa stali aj ilustrácie detí čítajúcich knihy, rozprávkové postavičky a mapa Slovenska vyskladaná z dôležitých slov.

            Deti sa do aktivity zapojili s veľkým nadšením. Strihanie, lepenie a spoločné tvorenie prinieslo do triedy veľa radosti a zábavy. Výsledkom je nielen krásny plagát, ktorý zdobí našu triedu, ale najmä uvedomenie si, že materinský jazyk je vzácny dar, o ktorý sa treba starať a vážiť si ho.

          • 🎭 Piataci objavovali tajomstvá bábkového divadla ✨

            26. 2. 2026

            Na hodine slovenského jazyka a literatúry s pani učiteľkou Timkovou sme sa s piatakmi symbolicky preniesli do sveta divadla. V úvode hodiny si žiaci pozreli tri krátke ukážky bábkových hier, na základe ktorých sme si spoločne vysvetlili základné divadelné pojmy, ako bábka, bábkoherec, scenár či režisér.

            Žiaci si veľmi rýchlo všimli, že v každej ukážke boli bábky ovládané iným spôsobom. Správne tak odhalili, že v bábkovom divadle sa stretávame s tromi druhmi bábok – maňuška, marioneta a javajka.

            Následne si mohli prakticky vyskúšať ovládanie maňušky Šaška, čo im prinieslo veľa radosti aj nových skúseností. V závere hodiny pracovali žiaci v skupinách – vytvorili si vlastné javajky a zahrali krátke divadielka. Vyskúšali si tak úlohy bábkohercov aj režisérov a zažili divadlo priamo „na vlastnej koži“.

            Hodina bola tvorivá, hravá a plná nápadov. Žiaci si nielen rozšírili vedomosti o bábkovom divadle, ale zároveň rozvíjali spoluprácu, kreativitu a komunikačné schopnosti.

          • 🎁 ŠKD získalo nové hry – deti ich hneď vyskúšali 🧩🎲

            25. 2. 2026

            Všetky oddelenia školského klubu detí dostali novú a bohatú zásobu spoločenských hier, hlavolamov a skladačiek. Medzi novými pomôckami nechýbajú puzzle s rôznymi motívmi, logické hry na rozvoj myslenia ani zábavné spoločenské hry pre viacerých hráčov.

            Žiaci sa z nových hier veľmi potešili a hneď si ich aj vyskúšali. Počas popoludní v ŠKD skladali puzzle, riešili hlavolamy a hrali sa v skupinkách so svojimi kamarátmi. Nové hry prispievajú nielen k príjemnému tráveniu voľného času, ale zároveň rozvíjajú logické myslenie, spoluprácu a trpezlivosť.

            Veríme, že nové hry budú žiakom prinášať radosť ešte dlhý čas a spríjemnia im chvíle strávené v školskom klube detí.

          • 🏛️ Žiaci 6. a 7. ročníka navštívili Múzeum obetí komunizmu 📖

            25. 2. 2026

            Žiaci 6. a 7. ročníka sa zúčastnili zaujímavej a poučnej exkurzie do Múzea obetí komunizmu, ktoré sa nachádza v centre Košíc. Cieľom návštevy bolo priblížiť žiakom obdobie komunistického režimu a osudy ľudí, ktorí sa stali jeho obeťami.

            Počas prehliadky si žiaci prezreli expozície venované životu v období neslobody, politickým procesom, núteným prácam a každodennému životu ľudí v minulosti. Veľký záujem vzbudili autentické dokumenty, staré písacie stroje a historické materiály, ktoré si mohli žiaci prezrieť zblízka a niektoré aj sami vyskúšať.

            Súčasťou návštevy bola aj interaktívna časť s audiovizuálnymi ukážkami. Žiaci si pomocou slúchadiel vypočuli príbehy pamätníkov a sledovali dokumentárne videá, ktoré im pomohli lepšie pochopiť život v období totality. Zaujímavou skúsenosťou bolo aj písanie textu na historickom písacom stroji, pri ktorom si žiaci mohli predstaviť, ako sa kedysi pripravovali rôzne dokumenty.

            Exkurzia bola pre žiakov veľkým prínosom, pretože si rozšírili vedomosti z dejepisu a lepšie porozumeli tomu, aký význam má sloboda a demokracia v dnešnej spoločnosti. Návšteva múzea bola nielen poučná, ale aj zaujímavá a mnohým žiakom zostane dlho v pamäti.

            Ďakujeme pracovníkom múzea za zaujímavý program a odborný výklad.

          • 🎨 Hodina výtvarnej výchovy – Dievča s perlovou náušnicou 🖌️

            24. 2. 2026

            Na hodine výtvarnej výchovy s pani učiteľkou Šandorovou sa žiaci 8. a 9. ročníka spolu so žiačkami 6. a 7. ročníka oboznámili so známym dielom „Dievča s perlovou náušnicou“ od maliara Johannesa Vermeera.

            Po pozretí krátkej ukážky filmu a stručnom vysvetlení historického kontextu vzniku obrazu sa žiaci pustili do vlastnej výtvarnej práce. Ich úlohou bolo vytvoriť vlastné výtvarné spracovanie portrétu, pričom postupovali krok za krokom podľa predlohy.

            Väčšina žiakov pracovala sústredene a tvorivo a viaceré práce už teraz dosahujú veľmi peknú výtvarnú úroveň. Každý portrét je jedinečný a odráža individuálny prístup žiakov k spracovaniu známeho umeleckého diela.

            Kresby zatiaľ nie sú všetky dokončené, preto budeme v práci pokračovať aj na nasledujúcej hodine výtvarnej výchovy.

            Hodina prispela k rozvoju estetického vnímania, tvorivosti a záujmu o výtvarné umenie.

    • Kontakty

    • Prihlásenie